Тканина з малюнком для вишивання картин бісером

Картинки

Вишиті картини: деталь, яка робить інтерʼєр досконалим

Картини в інтерʼєрі – це візитівка господарів дому. А якщо ці картини вишиті, то свідчать не лише про смак мешканців, але й про їхню наснагу творити прекрасне. Картини вишивають для себе й на подарунок. Такий презент, створений для конкретного адресата, допомагає зрозуміти, наскільки ми цінуємо своїх близьких. Врешті, творчість – це не просто робота, це особливий різновид задоволення, тому варто спробувати хоч раз придбати схему для вишивання картини.

У каталогах картин нашого магазину можна знайти нанесені на тканину схеми пейзажів та натюрмортів,  молитви, метрики, жартівливі малюнки й зображення фотографічної точності. Ці картинки призначені для різних інтерʼєрів – кухні, вітальні, зали чи спальні.

Якщо ви вирішили купити картину для вишивки, звернуть увагу на кількість кольорів на кожному зображенні. Значна кількість картин здаються простими, проте насправді для вишивки треба дуже точно дібрати 5-6 відтінків одного кольору, щоб всі деталі не змазувалися і всі ваші зусилля буди не марними. Радимо за підбором ниток чи бісеру також звертатися до наших фахівців, які професійно оцінять потребу у кількості матеріалу кожного відтінку і підберуть найкращі варіанти для вашої картини.

Уточнити пошуковий запит

СписокСітка
Відображати:
Сортування