Сорочки

Сорочки

Створіть обереги для найрідніших!

Вишиванка – світовий тренд. Та для багатьох українців вона є не просто красивим і модним одягом – це справжній оберіг, і чимало жінок мають бажання не просто купити вишиту сорочку, але створити для близьких оберіг власноруч. Не всі мають великий досвід рукодільництва, проте, ми доводимо, що у цій справі найголовніше – бажання, наполегливість і любов до найважливіших людей у вашому житті, а про технічні можливості подбає наш інтернет-ресурс, на якому ви зможете обрати привабливі моделі вишиванки для жінок, чоловіків та дітей і придбати заготовку для пошиву обраної моделі з нанесеним візерунком.

Частина представлених моделей – традиційні, з візерунками, притаманними різним регіонами. Класичний простий покрій дозволить створити готову сорочку самотужки. Інша частина – авторські розробки дизайнерів.

Тож у нашому магазині ви можете придбати все для створення вишиванки на будь-який смак.

Вишивати представлені моделі можна як нитками, так і бісером. Головне – обрати якісні матеріали, які не втратять колір від багаторазового прання.

Ми гарантуємо, що нанесена на тканину схема візерунку не линятиме і таким чином вишита сорочка залишиться окрасою гардеробу надовго.

Уточнити пошуковий запит

СписокСітка
Відображати:
Сортування