Дитяча сукня

Дитяча сукня

Вишиті плаття для дівчаток – це одяг для особливих урочистостей. Над кожною такою моделлю доводиться чимало попрацювати, проте ми готові полегшити місію тим жінкам, які хочуть власноруч створити для своїх дочок чи онучок такі сукні.

Запропоновані заготовки з нанесеною схемою візерунку – це можливість оперативно виконати значний обсяг робіт і ніде не збитися ні на хрестик. Це значить, що до роботи може братися навіть недосвідчена майстриня: головне – мати бажання і певну наполегливість!

Плаття для дівчаток мають нескладний крій – головним акцентом стає вишитий візерунок. Геометричний орнамент чи романтичні рослинно-квіткові мотиви, комбінація з першого й другого обовʼязково приверне увагу, коли дівчинка надягне таку сукню.

Ми пропонуємо моделі вишиванок з різної тканини. Можна гаптувати на білому або кольоровому  полотні.

При оформленні замовлення на вишите плаття для дівчинки обовʼязково зверніть увагу на розмір моделі і тверезо оцініть свої сили щодо швидкості створення готового виробу, адже діти швидко ростуть.

Визначившись з моделлю і розмірами, звертайтеся до наших фахівців, щоб придбати не тільки заготовки, але й нитки чи бісер належних кольорів у розрахованих професіоналами кількостях.

СписокСітка
Відображати:
Сортування