Жіночі сукні

Жіночі сукні

Жіноча вишита сукня, особливо створена власноруч – це справжній привід для гордості. І ми допоможемо вам одержати привід пишатися собою!

Мало яка жінка, переглянувши каталоги нашого інтернет-магазину, зможе стриматися від захвату, адже спектр візерунків та моделей суконь дійсно вражає. Кожна пані зможе підкреслити за допомогою гаптованого плаття свої сильні сторони. Хтось зробить акцент на зоні декольте, хтось підкреслить тонку талію, а хтось віддасть перевагу сукні з вертикальним орнаментом, яка зробить жінку значно стрункішою візуально. Чимало варіацій і в крою представлених суконь – з довгим, коротким рукавом чи без нього, закриті і з декольте, з коміром тощо. Ми даємо можливість обрати для сукні тканину різного кольору і фактури – від білосніжного атласу й невибіленого льону до чорного габардину.

На заготовках з тканини, які ми пропонуємо до уваги прекрасних пані, нанесений малюнок, який залишилося тільки вишити нитками чи бісером. Гаптування сукні – робота досить обʼємна, проте завдяки нанесеній на тканину схемі під час вишивання не виникне ніяких труднощів.

Обирайте сукню, яка зробить ваш образ досконалим! А наші спеціалісти допоможуть дібрати бісер і нитки відповідних кольорів у необхідній кількості.

СписокСітка
Відображати:
Сортування