Мулине и нитки - наборы для вышивания

Нитки Peri

Нитки Peri – запорука високої якості гаптованого виробу

Обираючи нитки для вишивання, треба памʼятати, що недосить висока якість матеріалу для гаптування може стати причиною швидкої втрати вишиванкою зовнішнього вигляду. Саме тому ми рекомендуємо відомі вишивальницям усього світу нитки Peri.

Переваги ниток цього виробника:

  1. Натуральність. Для створення муліне використовується єгипетська бавовна. Це високоякісна сировина, адже саме єгипетські сорти бавовни вирізняються довгими, ніжними і при цьому надзвичайно міцними волокнами. Відповідно нитки з такої бавовни і натуральні, і надзвичайно міцні, і неймовірно гладенькі.
  2. Широка кольорова гама – виробник пропонує сотні варіантів відтінків. Така палітра особливо важлива, якщо ви маєте намір гаптувати картини.
  3. Подвійна мерсеризація. Для того, щоб нитки не линяли й не вигорали на сонці, їх двічі замочують у спеціальних лужних розчинах, після чого полощуть у гарячій і холодній воді. Завдяки цьому яскраві нитки не забарвлюють тканину і не втрачають кольору при пранні. А картини, вишиті такими тканинами, мають ніжний глянцевий блиск.

Купити нитки для вишивання у нашому інтернет-магазині допоможуть менеджери, які підрахують, скільки муліне кожного кольору потрібно для створення конкретного виробу.

СписокСітка
Відображати:
Сортування