Вишиванки для хлопчиків

Вишиванки для хлопчиків

Вишиті сорочки для хлопчиків – практична деталь одягу. Вишиванки гарно виглядають як самі по собі, так і в комбінації з жилетом чи піджаком. Чимало навчальних закладів взяли за правило одягати до шкільної форми саме вишиванку замість класичної білої сорочки. Вишиванка для хлопчика може бути одягом не тільки для офіційних заходів, але й для свята чи розваг. Нарешті, зараз це просто модно – а сучасні хлопчики люблять бути у тренді.

Вишиті сорочки можна одержати кількома способами – купити вишиванку, вишити вставки й нашити на сорочку або вишити власне сорочку на тканині.

Якщо досвіду у цій справі небагато – ідеальним виходом стане придбання тканинних викрійок з нанесеним візерунком у нашому магазині. Ми пропонуємо різнотипні візерунки і матеріали різних кольорів та фактури. Гаптувати запропоновані візерунки можна як нитками, так і бісером.

Наші фахівці допоможуть підібрати нитки чи бісер з урахуванням реальної потреби у тому чи іншому кольоровому матеріалі.

Обирайте модель з врахуванням нинішнього зросту хлопчика. Сорочки в основному мають нескладні геометричні орнаменти і наполеглива майстриня здатна вишити сорочку за нашими матеріалами значно швидше, ніж парубок виросте.

СписокСітка
Відображати:
Сортування