Сорочки для дівчаток

Сорочки для дівчаток

Вишиванка – важливий атрибут у гардеробі кожної дівчинки. Вишиті сорочки для дівчаток – це прекрасна альтернатива шкільній формі під час урочистостей, модний одяг для святкових прогулянок, а також простір для фантазії і творчості, адже такий одяг можна виготовити власноруч!

Пошити сорочку для дівчинки значно легше, ніж для дорослої жінки, адже більшість моделей передбачають традиційний простий крій без складних комірців, викотів та виточок.

Можна купити сорочки для дівчаток з різним рівнем складності орнаменту – і виглядатиме такий одяг завжди симпатично. Є можливість обрати для сорочки тканину різної якості і різних кольорів.

Розкроєну тканину з нанесеними візерунками можна придбати у нашому магазині, щоб власноруч гаптувати сорочку нитками муліне чи бісером. При виборі звернуть увагу на розміри запропонованої викрійки – діти швидко ростуть і треба розрахувати свої сили, щоб вишита сорочка тішила вашу доньку досить довго.

Наші фахівці допоможуть підібрати ідеальний комплект матеріалів для вишивання з урахуванням кольорової гами обраної сорочки та необхідної для роботи кількості ниток чи бісеру кожного відтінку.

СписокСітка
Відображати:
Сортування