Чоловіча вишиванка

Чоловіча вишиванка

Чоловік – це не просто назва статі. Чоловік – це позиція. І чоловік з характером завжди має сотні ознак своїх переконань.

І мало є речей, які б так точно передавали характер чоловіка, як вишита сорочка, адже на ній щедра рука гаптує чимало символіки.

Саме тому чимало представників сильної статі мріють про те, щоб кохана вишила персонально для них особливу сорочку – а ми готові у цьому допомогти.

У каталогах представлені заготовки з нанесеними візерунками. Когось зацікавить традиційний народний орнамент, хтось обере для себе романтичні рослинні орнаменти, а чоловіки з духом бунтівника напевне оцінять сучасні розробки дизайнерів, наприклад, сорочки з несиметричним візерунком.

Якість та колір тканини теж відрізняються – кольорова гамма від білосніжного до чорного матеріалу дозволить задовольнити будь-які смаки.

Гаптувати бісером чи нитками по нанесеній на тканину схемі – це чисте задоволення, тому цілком можливо, що така чоловіча вишиванка у гардеробі недовго буде лишатися самотньою.

Наші спеціалісти допоможуть підібрати потрібні відтінки ниток чи бісеру, а також підрахують, скільки саме матеріалів для гаптування знадобиться при створенні тієї чи іншої моделі.

СписокСітка
Відображати:
Сортування