Жіночі вишиванки

Жіночі вишиванки

Жіночі вишиванки стали приводом для гордості багатьох модниць. А ми пропонуємо зробити так, щоб ваша вишиванка була приводом для подвійної гордості – і як красивий елемент одягу, і як створений власноруч виріб.

У наших каталогах представлені сотні моделей жіночих вишиванок. Вони відрізняються не лише за орнаментом, але й кроєм. Низка моделей мають сучасний крій з комірцем та помітним декольте.

Відтворити будь-яку з цих моделей буде досить просто. Варто придбати тканину з нанесеним кольоровим орнаментом і вишити власну сорочку нитками чи бісером.

Візерунки на жіночих сорочках бувають складними, проте завдяки підготовленій на тканині схемі збитися й зіпсувати виріб не зможе навіть зовсім недосвідчена майстриня.

Наші менеджери за допомогою спеціальних програм розрахують потребу у нитках чи бісері кожного кольору, щоб виріб виглядав саме так, як ви його собі уявляли. Високоякісні матеріали для гаптування відповідних кольорів та відтінків також можливо підібрати у нашому інтернет-магазині.

Кожна жінка має право і на красу, і на творчу самореалізацію – тому наші вишиванки допоможуть багатьом прекрасним пані стати не лише вродливішими, але й щасливішими.

СписокСітка
Відображати:
Сортування