Сімейні комплекти вишиванок Єдина родина – єдиний стиль

Сімейні комплекти

Єдина родина – єдиний стиль

Сімейні комплекти вишитого одягу увійшли у побут українців порівняно недавно, проте набувають все більшої популярності.  Якщо родина готується до урочистих моментів, вона обовʼязково має запастися комплектом вишиванок для всіх її членів.

Кожна вишиванка у сімейному комплекті – унікальна, проте всі сорочки та сукні комплекту виконані у єдиній кольоровій гамі, а чимало елементів візерунків повторюються на кожній деталі одягу. Є можливість обрати елементи одягу різного крою. Наприклад:  вишите плаття у запропонованому комплекті може бути приталене чи вільне, візерунки можуть створювати акцент на різних точках  (підкреслити тонкий стан чи пишні груди). Право вибору кращих моделей залишається за вами.

Складається закономірне враження, що людей у таких вишиваних комплектах поєднує на духовному рівні щось надзвичайно важливе.

Можна сімейний комплект купити або замовити його вишивання, а можна створити самотужки.

У нашому магазині ви можете придбати розкроєну тканину з нанесеними візерунками. Вам залишається найприємніша частина роботи – гаптування нитками чи бісером. Кількість матеріалів для вишивання можуть підрахувати наші фахівці, які досконало доберуть нитки чи бісер гармонійних кольорів.

СписокСітка
Відображати:
Сортування