Рушники на весілля

Рушники на весілля

Родина починається з великого кохання і прекрасного рушника, на який стануть молоді. І кожен з подружжя з перших днів спілкування має докладати певних зусиль, щоб шлюб був вдалим, а романтика у стосунках зберігалася багато-багато років. Традиційно для молодої приємним обовʼязком стало створення весільного рушника, у якому вона закладає за допомогою старовинних символів свої прагнення. Голуби як ознака любові та миру, лебеді як символ вірності, квіти – для пристрасті, різноманітні плоди та лелеки – щоб шлюб приніс подружжю дітей. Звичним для рушників такого типу є також зображення обручок або геометричних орнаментів з сакральними знаками на удачу.

Звичайно, що створення весільного рушника стає для молодят майже інтимною справою, яку не слід довіряти стороннім. А якщо наречена не має багатого досвіду гаптування, а весілля неухильно наближається, ми допоможемо вирішити потенційні проблеми.

Досить купити заготовку для весільного рушника, на яку нанесено схему візерунку і замовити нитки або бісер необхідних відтінків у нашому інтернет-магазині, щоб складне стало простим, а гаптування рушника – не роботою, а задоволенням. Адже підготовка до весілля теж має бути радісною!

СписокСітка
Відображати:
Сортування