Про компанію

Про нас

Вас вітає виробник заготовок для вишивки бісером та нитками фірма «Мелодія вишивки»!

«Мелодія вишивки» - український виробник товарів для рукоділля. Наші вироби сьогодні відомі по всій території України та за кордоном, нас люблять, нас вишивають. Ми вдячні кожному нашому покупцю, клієнту, як дорогому другу.

Останнім часом українська символіка все більше і більше входить в моду у всіх поколінь українців. Особливу увагу варто приділити вишиванкам, без яких зараз не проходить жодне свято.

Тепер у вас зявилася можливість самостійно вишити бажану річ, а допоможуть вам у цьому наші заготовки для вишиванок.

Модні, оригінальні, придумані талановитими дизайнерами, заготовки для вишиванок бісером та нитками, заощадять вам гроші, а сам процес вишивки, принесе масу задоволення. Разом з нашими заготовками вам буде дуже легко і комфортно вишивати по нанесеному на поверхню тканини малюнку-схемі.

Ми не зупиняємося на досягнутому, ми сміливо йдемо вперед, постійно створюємо нові цікаві моделі. Завжди прислухаємося до думки і побажань наших клієнтів. Ми працюємо для вас!

Думаєте де купити заготовки під вишиванку бісером чи нитками?

Самим зручним і вигідним для Вас буде покупка в нашому інтернет-магазині, так як ми є виробниками цієї продукції, ми гарантуємо ідеальну якість і найкращі ціни. Наш інтернет-магазин працює з 9 до 18 години, субота і неділя вихідний. Асортимент магазина завжди поповнюється новими моделями заготовок для вишивки. Слідкуйте за нашими новинками!