Політика безпеки

 

До уваги покупців, які придбали заготовку для вишивки

Після покупки заготовки перед роботою з метою уникнення непорозумінь зверніть увагу на загальний вигляд виробу:

1. Чи вистачає даних кусків для того, щоб зшити виріб саме на вас. Якщо не вистачає велике прохання звернутися до продавця виробу, щоб замінити на більш великий комплект (з додатковою спинкою або ширшими рукавами). Якщо не вдається звернутися до продавця, звертайтеся на сайт компанії.

2. Будь ласка! НЕ починайте роботу над виробом, якщо не впевнені, що потім ви в нього «поміститесь». Відразу замовте збільшений комплект.

3. Оскільки на збільшені заготовки йдуть додаткові витрати на матеріал і комплектування нестандартного замовлення ціна на них буде більшою від вартості стандартного виробу.

4. Перед роботою перевіряйте, чи правильно нанесені усі малюнки, чи симетричні рукави, чи рівно нанесений малюнок на горловину. Якщо є дефекти, відразу звертайтеся до продавця або на сайт виробника, щоб замінити заготовку.

5. Не починайте роботу над завідомо дефектним виробом в надії на те, що потім заміните будь-яку деталь.

6. Якщо Ви почали вишивати заготовку, усі претензії попередніх пунктів з виробника, а також з продавця автоматично знімаються.

7. Відповідно до "Закону про захист прав споживача", покупець має право обміняти або повернути куплений в магазині товар протягом перших 14 діб після здійснення покупки .  Також , звертаємо Вашу увагу - повернути або обміняти можна тільки новий товар , який не був у вжитку , в рідній упаковці і в повній комплектації.